Kripto Para

Fiyat Düşüşleri Bazı Altcoinlerde %11’i Buldu!

Altcoin piyasasında cehennem yaşanıyor!

Altcoin fiyatlarında bir süredir yükseliş görülmüştü ancak kısa süre içerisinde düşüşler tekrar başladı. %10’un üzerine kadar çıkan altcoin fiyat düşüşleri yatırımcıları zarara sürüklemeyi sürdürürken çok sayıda altcoin fiyatında düşüş eğilimi sürüyor.

Altcoin fiyatlarındaki son fiyatlar yatırımcıların kısa vadeli kazanç elde edebilecek olduğu noktanın altında seyrediyor ve fiyatların kısa vadede eski seviyesine dönmesi için pek fazla analist olumlu konuşmuyor. Ünlü analistlerin iddiaları son günlerde çürürken 10.000 dolar konusunda açıklama yapan analistlerinde iddiaları 600 doların üzerinde düşüş yaşayan Bitcoin fiyatı sonrasında çürüdü.

Bitcoin fiyatı düştükçe altcoin fiyatları da düştü!

Bitcoin fiyatındaki düşüş devam ettiği sürece yatırımcılarda altcoin satışlarını daha fazla sürdürüyorlar ve kripto para piyasasında gelişmeler çok daha fazla düşüşe işaret ediyor.

Altcoin fiyatlarındaki düşüş en çok LTC’yi vururken %11 üzerinde bir fiyat düşüşünün yaşanmış olması yatırımcıların tepkisini çekti. Kripto para yatırımcıları fiyatların düşmeye başlaması sonrasında ne kadar süre sonra eski fiyat seviyelerine yükselebileceği konusunda soru işaretleri oluştuğunu tahmin ediyorlar ve fiyatlar görünen o ki kısa süre içerisinde düşüş eğilimini sürdürecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu