binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerFlorance Kasırgası Bitcoin kullanımını arttırdı

Florance Kasırgası Bitcoin kullanımını arttırdı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) son günlerde Florance Kasırgasını konuşuyor. ABD’yi vuran ve 170 milyar dolardan daha fazla zarara sebep olacak olduğuna dair kötü sonuçlar doğuran Florance tüm kamu kurumlarını vurdu. Washington D.C’yi dahi etkilemesi dolayısı ile gerek başkent güvenliği, gerek ulusal Amerikan güçleri devreye girerek bölgede kurtarma çalışmalarına başladı. Bazı bölgelerinde kasırga dolayısı ile bankalar, marketler ve hastaneler hizmet sunamaz hale geldi veya kapılarını sadece ”gelen” kişiler için açmak zorunda kaldı. Dünyanın en büyük kasırgalarından bir tanesi olan Florance Kasırgasının ardından ABD’de Bitcoin kullanımı da %3 ila %8 arasında artış gösterdi.

Florance üzücü oldu, Bitcoin kullanımını arttırdı

Amerikan Başkanı Donald J. Trump, Florance Kasırgası dolayısı ile olan tüm zararların federal hükümet ve Washington D.C yönetimi tarafından kısa sürede ve 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunularak giderilecek olduğunu açıkladı. Bu sırada ABD’de bankalara gidemeyen kişiler para çekmek veya ürün satışı yapmak için %3 ila %8 arasında (total artış %0.5-1 arası) Bitcoin kullanımı ile ödeme almayı ve para göndermeyi tercih etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail