Kripto HaberleriHaberlerFloridalı İş Adamı "Kayıpsız Yüksek Getiri Sağlayan Yatırım" Dedi Ve Kandırdı!

Floridalı İş Adamı “Kayıpsız Yüksek Getiri Sağlayan Yatırım” Dedi Ve Kandırdı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Florida ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından yapılan açıklamada Floridalı bir iş adamının 18 yatırımcıyı aylar boyunca “yüksek ve asla kayıpsız kazanç getiren yatırım” adıyla dolandırdığı ve bu durumun kısa bir süre önce ortaya çıktığı açıklandı. Washington’dan New York’a ABD’nin tamamında bu tür vakaların sayısının artışta olduğuna değinen SEC yetkilileri, yatırımcıların dikkatli olmasını ve asla bu tür programlara ve iddialara inanmamasını isterken olay mahkemeye taşındı.

6.8 milyon dolar değerindeki dolandırıcılık olayında, özellikle de iş adamının yatırımcılara yüksek karlar vaat ettiği, asla zarar etmeyeceklerini bildirdiği, bunu dijital paralar aracılığı ile yaptığı belirlendi.

Thomas J. Gity adındaki dolandırıcı adamın 100 milyon dolara varan varlıkları yönettiğine dair sahte bildirimler oluşturduğu ve büyük kazanç ekran görselleri gönderdiği tespit edildi. 1.8 milyon dolardan fazla parayı oğluna ve kumara harcadığı tespit edilen Gity’nin 970.000 doları ise gerçekten dijital paralara aktardığı tespit edildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları