bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerFomoHunt Huobi Token Kabul Edeceğini Duyurdu!

FomoHunt Huobi Token Kabul Edeceğini Duyurdu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Milyonlarca yetişkin ve çocuk tarafından kullanılan alışveriş devi FomoHunt yeni açıklama yapıp bugünden sonra kısa zaman içerisinde Huobi Token’i ödeme yöntemlerinden bir tanesi ve 1 seçenek olarak sisteme ekleyeceklerini açıkladı. FomoHunt şirketi adına yapılan basın sözcülüğü açıklamasında Huobi kripto para birimi borsası tarafından bir süre önce çıkarılmış olan ve güncel fiyatı 4.88 dolardan işlem gören Huobi Token’in bir ödeme yöntemi olarak platformda aktif olarak yerini alacağı açıklandı.

Platforma eklenecek Huobi Token ödeme seçeneğinin binlerce üründe tercih edilebilecek bir ödeme seçeneği olacağı ve seçenek olarak sunulacağı için zorunlu olmayacağı açıklandı. Platform, bu ortaklığın daha fazla gelişmesinin ilk adımlarını atsa da yabancı alışveriş devlerinin kısa süre içerisinde kripto paraları bir ödeme yöntemi olarak tercih etmesi mümkün.

FomoHunt ve Amazon gibi alışveriş siteleri ne kadar fazla kripto para birimlerini destekler ise o kadar fazla sayıda insan kripto para birimlerine ilgi gösterebilir ve daha fazla sayıda internet sitesi kripto paraları kabul edebilir.

*FomoHunt ve Huobi açıklamaları doğruladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları