Bitcoin

FORBES: Bitcoin en fazla 9.500 dolar olacak

Dünyaca ünlü ekonomi dergisi FORBES kripto paralara dair bir açıklama yaptı. Bu yıl sonunda kripto paralar ile ilgili beklentilerin çok yüksek olmaması gerektiğini hatırlatan FORBES, kripto paraların bu sene sonunda en yüksek Bitcoin’den yana olabilecek olduğunu ve Bitcoin için en iyimser tahminle fiyatın yıl sonunda 9.500 dolar olabilecek olduğunu değerlendirdiklerini açıkladı.

FORBES dergisinden yapılan açıklamada Bitcoin fiyatı ile ilgili bu sene sonunda en fazla olup olabilecek fiyat beklentisinin en fazla 9.500 dolar olabilecek olduğu ve 10.000 dolar seviyesinin görülmesinin neredeyse imkansıza yakın bir seviye olduğunun düşünüldüğü açıklandı.

Fiyat şaşırtıcı oldu

Dünyanın en büyük dergisinin bu şekilde Bitcoin fiyatı ile ilgili açıklama yapması ise şaşkınlıklara sebep oldu. Birçok yatırımcı bu fiyatın beklenti dahilinde olmayan ve beklenmeyen bir sene sonu fiyatı olduğunu, bu şekilde olması durumunda çok fazla yatırımcının hayal kırıklıklarına sebep olabilecek olduğunu belirtti. FORBES dergisinin yayınladığı bu analiz açıklamasına göre Bitcoin sahipleri bu yıl sonunda beklediklerini pek fazla görebilecekler gibi görünmedikleri gibi 11.000 dolar sınırını bile geçemeyecek bir yatırıma sahip olabilirler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu