binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinForbes Bu 20 Altcoin Konusunda Uyardı! "Listede XRP, Litecoin (LTC) ve Cardano...

Forbes Bu 20 Altcoin Konusunda Uyardı! “Listede XRP, Litecoin (LTC) ve Cardano (ADA) Da Var!”

Tanınmış Amerikan dergisi Forbes, aralarında XRP, Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Ethereum Classic'in (ETC) de bulunduğu 20 altcoini zombi olarak nitelendirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

100 yılı aşkın bir geçmişi bulunan tanınmış Amerikan dergisi Forbes geçtiğimiz günlerde ses getirecek bir rapor yayınladı.

Bitcoin (BTC) ve altcoinler günden güne daha çok kullanılıp benimsense de Forbes bazı blokzincilerini ve altcoinleri “zombi” olarak nitelendirdi.

20 adet altcoinden bahseden Forbes, bu altcoinler arasında XRP, Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Ethereum Classis (ETC) gibi popüler altcoinleri de aldı.

Forbes’a göre bu altcoinler minimum düzeyde fayda ve kullanıcı benimsemesi sergileyerek geleneksel başarı ölçütlerine uymuyor.

Bu altcoinlerin ortak özelliğinin pratikte herhangi bir paydası ve önemli bir kullanıcı tabanına sahip olmaması olduğu ifade edildi. Forbes bu altcoinlerin tamamının sprkülatif bir yapıya sahip olduğunu savunuyor.

Bu altcoinler şu şekilde sıralandı: XRP, ADA, LTC, Bitcoin Cash (BCH), Internet Computer (ICP), ETC, Stellar (XLM), Stacks (STX), Kaspa (KAS), Theta (THETA), Fantom (FTM), Monero (XMR), Arweave (AR), Algorand (ALGO), Flow (FLOW), MultiversX (EGLD), Bitcoin SV (BSV), Mina (MINA), Tezos (XTZ) ve Eos (EOS).

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Sencer

Forbes çok mu biliyor kriptoyu. Yorumların ve datanın çoğu yanlış.

Son of a Btc

Bunlar böyle diyorsa, tam da bu coinlere yatırım yapın. Kesin tavsiyedir.

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail