Kripto Para

Steve Forbes: Otoriter Hükümetlere Karşı Bitcoin İyi Bir Araç!

Forbes dergisi CEO'su Steve Forbes, kripto para birimlerinin diktatör yönetimler ve otoriter hükümetler ile savaşta iyi bir araç olduğunu açıkladı.

Steve Forbes, kripto para yatırımları konusunda değil ama kripto paralar hakkında olumlu bir açıklama yaptı. Kripto para birimlerinin dünyada otoriter ve diktatör yönetimler-hükümetler ile mücadelede etkin bir araç olduğunu açıklayan Forbes, diktatör yönetimlerin kripto para birimlerini kontrol edemediğini ve bu sayede diktatör yönetimlerden kurtulmanın ekonomik anlamda biraz olsun mümkün olabildiğinin altını çizdi.

Diktatör yönetimler sürekli olarak dünyada insanlara yaşamı kabusa çeviriyor. Bazı ülkeler diktatör kimseler tarafından yönetilirken, bazılarında ise otoriter rejimler bulunuyor. Bu ülkeler arasına yüzlerce değil ama birkaç farklı ülkeyi eklemek mümkün.

Steve Forbes ise bu durumun karşısında kripto paraların iyi bir araç olduğunu ve gelecekte daha çok sayıda insanın bu araçtan yararlanabilecek olduğunu düşündüğünü açıkladı. Henüz kesin olarak bilinmiyor olsa da kripto paraların diktatör yönetimler tarafından gelecekte yasaklanması mümkün. Bunu engellemenin bir yolu ise yine kripto para birimlerine sahip olabilecek borsaların artması ve dijital ödemelerin yaygınlaşmasından geçiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu