Haberler

Fransa’da 15.000 Restoranda Bitcoin İle Ödeme Yapmak Mümkün!

Yabancı özel şirket sayesinde...

İngiliz çevrimiçi yemek siparişi ve teslimat platformu olan Just Eat, Fransa’da aktif olarak hizmet vermeye devam ediyor. Son olarak bugün yapılan açıklamaya göre platform kullanıcıları artık 15.000’den daha fazla restoranda aktif olarak kripto para birimleri ile ödeme seçeneklerine sahip olacaklar. Just Eat’ın bu hamle ile özellikle de kripto para birimi ile ödeme yapmak isteyen kimseler için son derece önemli adım atmış olduğuna değiniliyor.

15.000’den daha fazla sayıda restoran kripto para birimi ile ödeme kabul ederken, bunun özellikle bazı kullanıcılar tarafından sık sık kullanılacak olan ve bu sayede Bitcoin gibi kripto para birimlerinin yayılmasında etkili olabilecek olduğu belirtildi.

Eğer kullanıcı siparişini iptal ederse Bitcoin geri gönderilemeyecek olduğu için kullanıcının banka hesabına para euro olarak geri ödenecek.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu