HaberlerKripto Para

Fransa’da Şok Gelişme: Büyük Düzenlemeler Yolda!

Fransız makamlar, kripto para birimlerini düzenlemek istiyor.

Fransız kripto para derneği ADAN başkanı Simon Polrot’un açıklamasına göre Fransız makamları yakın zamanda kripto para birimlerini düzenleyebilir. Kripto para birimi sahiplerini tanımak ve güvenliği sağlamak için borsalara zorunlu KYC düzenlemeleri getirilebileceğini iddia eden Polrot, şimdilik bu konuda net bilgiler olmadığını ancak Fransız yetkililerinin adımlarının bu yönde olduğunu açıkladı.

Polrot, kripto para borsalarının düzenlenmesi, KYC yasalarının daha fazla genişletilmesi ve zorunluluğun daha fazla güçlendirilmesi konusunda adımlar atılacağını belirtti. Avrupa’nın en büyük iki ekonomisinden bir tanesi olan Fransa’nın kripto paraları ne zaman düzenleyeceği bilinmezken bu hamlenin büyük oranda diğer ülkelere örnek olabileceği öngörülmekte.

Şimdilik Fransız makamlarından açıklama yapılmış değil ancak 2021 yılında düzenlemelerin yapılabileceği ihtimalinin oldukça yüksek olduğu düşünülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu