Haberler

Fransa’nın AB’ye Sunduğu Öneri Ne Oldu?

Fransa, corona virüsü salgını öncesinde AB'ye taslak kripto para yasal düzenleme önerisinde bulunan ilk ülke olmuştu.

Fransız yönetimi tarafından AB’ye sunulan kripto para yasal düzenlemeleri önerisinden son dönemde ses çıkmıyor. Ülkede son dönemde ciddi bir kriz döneminden geçilirken, bu dönemde özellikle de kripto para birimi düzenlemelerinin AB için son sırada olduğu görüşü mevcut durumda. AB yönetiminin önceliği corona virüsüne bağlı sorunların giderilmesine verirken, aynı zamanda arka planda devam eden çalışmalar doğrultusunda kripto para düzenlemeleri üzerinde çalıştığı biliniyor.

AB üyesi ülkelerin bu dönemde kripto para düzenlemeleri yapmayı düşünmediği, ancak bu dönemde hazırlıkları yaparak gelecek dönemde kripto para düzenlemelerini devreye alabilecekleri görüşü açık bir durumda. Bitcoin ve diğer kripto paralarla yapılan ödemelerin bu dönemde zarar görmemesi için AB’nin iyi adımlar atması gerektiğine işaret edilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu