binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerFriedman: Şimdiden Yorum Yapmamak Gerek

Friedman: Şimdiden Yorum Yapmamak Gerek

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Nasdaq CEO’su Adena Friedman, kripto paralar ve blockchain teknolojisi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada henüz daha tam kesin bir dil ile yorum yapmanın doğru olmadığını, bununla birlikte kripto paraların gelecekte çok daha iyi bir seviye ve noktaya gelebilecek olduğunu, ancak bunun hükümetler ve diğer bazı birkaç etkene bağlı olduğunu açıkladı. Kripto paralar ile ilgili olarak sürekli yapılan açıklamalarda olumlu ve olumsuz binlerce açıklama yapılmasına rağmen, birçok ünlü isim, kripto para dünyasının ne denli büyük, ancak bir o kadar küçük olduğunu ve hükümetlerin kararlarının direkt olarak kripto paraları vurabilecek olduğunu belirtiyordu.

Nasdaq CEO’su Adena Friedman, blockchain teknolojisinin ise kendisi tarafından oldukça fazla desteklendiğini ve muazzam bir teknoloji olduğunu ifade ederek, aynı şekilde Bitcoin’de olduğundan farksız olarak hükümetlerin belirleyecek olduğu kurallar ve diğer belli başlı etkenlere göre blockchain teknolojisinin çok daha iyi konuma gelmesinin mümkün olduğunu açıkladı.

Kripto Para Dünyasında Yeni Gelişmeler

Nasdaq CEO’su Adena Friedman, kripto para dünyasında yeni gelişmelerin yaşanabilecek olduğuna değinerek, bununla ilgili olarak tüm detayları takip ettiklerini ve bundan sonrada etmeye devam edecek olduklarını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail