binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerFSB Başkanı Kripto Paralar Konusunda Uyardı

FSB Başkanı Kripto Paralar Konusunda Uyardı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen G-20 zirvesi sonrasında FSB Başkanı Mark Carney, kripto paralar konusunda uyarılarda bulundu. Kripto paralar yatırım sektörünü son dönemde çok ciddi anlamda meşgul ediyor. Öyle ki birçok analist, kripto paraların geleceğini iyi görürken birçok kişi de bu birimleri tehdit olarak görüyor diyebiliriz.

Finansal İstikrar Kurulu (FSB) Başkanı Mark Carney, bu anlamda tehdit olarak gören isimlerin başında geliyor. Dünya genelinde ki kabul edilmiş finansal sistem için kripto paraların tehdit oluşturduğunu ciddi şekilde kabul ediyorlar. Öyle ki bu sürecin gelecekte beraberinde getirecekleri de ciddi anlamda kafalarda soru işareti.

G-20 Ülkelerine Yönelik Bir Mektup Yazdı

Ekonomi piyasalarının bu anlamda ikiye bölündüklerini az çok hepimiz biliyoruz. Mark Carney, ne yazık ki olumsuz olarak finansal düzeni etkileyeceğini düşünüyor. G-20 ülkelerinin de bu sistemlere ayak uydurma kararı belli ki ciddi anlamda soru işaretleri oluşturdu. Kendisinin yazdığı mektuptan derlediğimiz bir kesit ise aşağıdaki gibidir;

Kripto paraların kısa süre içerisinde büyümesi ve yatırımcuların bağlılığı, piyasa entegrasyonu ve siber istikrar olmadan sağlanıyor. Bu anlamda herhangi bir büyük girişim yok. Bu da mevcut finansal sistem düzeninin çökmesine neden olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail