coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinFTX Yeniden Milyonlarca Dolarlık Altcoini Kripto Para Borsalarına Taşıdı

FTX Yeniden Milyonlarca Dolarlık Altcoini Kripto Para Borsalarına Taşıdı

Batık kripto para borsası FTX, son işlemlerinde yine milyonlarca dolarlık altcoini merkezi borsalara satış amaçlı taşıdı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Nansen, yaptığı son açıklamasında son günlerde yüklü miktarda altcoini satış amacıyla merkezi borsalara taşıyan batık FTX şirketinin son saatlerde yine token transferi yaptığı tespit etti.

Nansen analistlerinin açıklamasına göre FTX ve buna bağlı Alameda cüzdanlarından son saatlerde 1.6 milyon dolar değerinde Basic Attention Token (BAT), 2.4 milyon dolar değerinde Mask Network (MASK), 2.5 milyon dolar değerinde Polygon (MATIC), 465.000 dolar değerinde Compound (COMP), 1.2 milyon dolar değerinde Lido Finance (LDO) ve 5 milyon dolar değerinde Ethereum (ETH) kripto para borsalarına taşındı.

Son saatlerde gerçekleşen toplam transfer 13.7 milyon dolar oldu.

İlgili Haber  Bu Altcoinin Arkasındaki Grup Kendisini Fesh Edeceğini Açıkladı: Tokenler Sabit Fiyattan Geri Satın Alınacak

Nansen, kaydedilen söz konusu transferlerin içindeki 1.000 dolar altında değere sahip olan altcoinlerin hariç tutulduğunu belirtti.

Nansen gün içinde daha erken saatlerde gerçekleşen transferlerde de ek olarak toplam 16.8 milyon dolarlık bir fon aktarımı olmuştu. Bugünkü iki kitle halindeki transferler de hesaba katıldığında FTX şu ana kadar toplamda 232 milyon dolara ulaşmış oldu. Transferlerin 110 milyon dolarlık kısmını Solana (SOL) oluşturuyor.

SOL, üstündeki satış baskısına rağmen son günlerde etkileyici bir ralli yaşıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail