coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinin Arkasındaki Grup Kendisini Fesh Edeceğini Açıkladı: Tokenler Sabit Fiyattan Geri...

Bu Altcoinin Arkasındaki Grup Kendisini Fesh Edeceğini Açıkladı: Tokenler Sabit Fiyattan Geri Satın Alınacak

Bu altcoinin arkasındaki geliştiriciler, token sahiplerinin elindeki varlıkları sabit bir orandan geri satın almaya hazırlanıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Aragon hazinesinin, varlıklarının ve misyonunun yasal sorumlusu olan Aragon Association (AA), projenin yapısında önemli bir değişikliğe gidileceğini duyurdu.

Değişiklikler arasında, tüm ANT sahiplerinin ANT’lerini Ethereum karşılığında satabilmeleri amacıyla hazinenin büyük bir kısmının dağıtılması, AA’nın feshedilmesi ve misyonun ürün odaklı bir yapıda sürdürülmesi yer alıyor.

Açıklamaya göre token sahipleri ANT’lerini ETH karşılığında 0.0025376 ETH/ANT sabit oranından satabilecek. AA, bu amaçla Ethereum ana ağında bir geri ödeme sözleşmesine 86.343 ETH dağıtacak. Token sahipleri, belirlenen bir platform aracılığıyla geri ödeme sürecine katılabilirler.

Bu, token sahiplerinin ANT verecekleri ve karşılığında ETH alacakları anlamına geliyor. Mevcut ETH fiyatında, geri ödeme oranı ANT başına 4.54 dolar seviyesinden olacak. Bu yazının yazıldığı anlarda ANT fiyatı 4.59 dolardan işlem görüyor.

Aragon, zincir üzerinde, sınırsız ve şeffaf olan daha iyi organizasyonlar oluşturma misyonuyla 2016 yılında kurulmuştu. O zamandan bu yana Aragon, DAO’ları popüler hale getirerek binlerce dağıtımla yönetimi altındaki varlıkları ilk kez 1 milyar dolara ulaştırdı.

İlgili Haber  Bu Altcoin Adını Değiştirdiğini Duyurdu: Fiyatında Dalgalanma Yaşandı

Ancak bürokratik karmaşıklık, yanlış yönlendirilen hissedarlar ve yönetimi değiştirmeye yönelik başarısız girişimler proje içindeki gerilimi artırdı. Bu durum AA’yı hazinenin kontrolünü doğrudan ANT sahiplerinin eline vermek için aceleci bir girişimde bulunmaya yöneltti.

Birkaç ay süren derin bir incelemenin ardından, ne AA’nın ne de ANT’nin şu anda projeyi yönetmek için uygun olmadığı sonucuna varıldı.

Aragon Association aşağıdaki kararı kabul etti:

  • Tüm token sahiplerinin ANT’lerini ETH karşılığında satabilmeleri için hazinenin büyük bir kısmının dağıtılması ve 86.343 ETH’nin bir geri ödeme sözleşmesine gönderilmesi (hazinenin ≈ %87’si yerel olmayan varlıklarda tutuluyor).
  • Ödenmemiş yükümlülükleri karşılamak ve düzenleyici belirsizliğe karşı önlem almak için 11 milyon dolar taahhüt ederek AA’yı feshetmek.
  • Misyonu ürün odaklı bir yapıda sürdürmek ve kalan fonları ürün geliştirmeye aktarmak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail