coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinFTX'ten Coinbase'e 90 Milyon Dolarlık Altcoin Transferi! Fiyat Düşüşe Geçti!

FTX’ten Coinbase’e 90 Milyon Dolarlık Altcoin Transferi! Fiyat Düşüşe Geçti!

FTX soğuk cüzdanlarıyla ilişkili olduğu düşünülen bir cüzdan, yaklaşık 90 milyon dolar değerindeki 1,5 milyon Solana (SOL) üzerindeki stake'i kaldırdı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Eylül ayının başlarında mahkemeden elinde bulunan kripto varlıklarını satmak için izin alan FTX, altcoin satışlarına devam ediyor.

Bu noktada bugüne kadar pek çok satış yapan FTX, yine bir satış yapmaya hazırlanıyor.

Lookonchainin paylaşımına göre, FTX soğuk cüzdanlarıyla ilişkili olduğu düşünülen bir “4Axqyo…HswTAh” cüzdanının yaklaşık 90 milyon dolar değerindeki 1,5 milyon Solana (SOL) üzerindeki stake’i kaldırdı.

Sonrasında stake’i kaldırılan SOL tokenlerinin tamamı “3vxheE5…5mgkom” adresine aktarıldı.

Lookonchain, “3vxheE…5mgkom” adresinin de 4,13 milyon SOL’u (248,67 milyon dolar değerinde) Coinbase’e yatırdığını söyledi.

Lookonchain ayrıca “4Axqyo…HswTAh” cüzdanının FTX cüzdanlarından çok sayıda transfer aldığını da ekledi.

“FTX ile ilgili olduğu düşünülen “4Axqyo…HswTAh” adresinin 2 saat önce 1,5 milyon SOL (90 milyon dolar değerindeki) üzerindeki stake’i kaldırdı ve SOL tokenlerinin tamamını “3vxheE…5mgkom” adresine aktardı.

Ve “3vxheE…5mgkom” adresinin de Coinbase’e 4,13 milyon SOL (248,67 milyon dolar değerinde) yatırdığını fark ettik.

Ayrıca “4Axqyo…HswTAh” adresinin FTX’ten çok sayıda büyük transfer aldı. Bu noktada bu transferlerin FTX ile ilgili olabileceği düşünülüyor.

‘3vxheE…5mgkom’ adresi de büyük miktarlarda Solana’yı Coinbase’e aktarıyor ve büyük miktarlarda SOL aldıktan sonra SOL depolamak için birden fazla yeni adrese gönderiyor.

Bu noktada ‘3vxheE…5mgkom’ adresi Coinbase’in dahili adresine benziyor.”

Bitcoin (BTC) ve altcoinler son günlerde yaşadığı yükselişle dikkat çekerken Ethereum (ETH) rakibi Solana bugün güçlü bir fiyat düzeltmesine girdi.

Bu noktada SOL, son 24 saatte %6,1 düşüşle 59 dolardan işlem görüyor.

Bilindiği üzere Solana, geçtiğimiz ay büyük bir fiyat artışı yaşadı. Son 1 ayda %402ın üzerinde artış yaşayan Solana, 68 dolara kadar çıktı.

Solana yükselişiyle yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ederken fiyattaki son düşüş FTX’in büyük Solana transferleriyle örtüşüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail