Bitcoin

FXCoin Stratejisti: Yuan’ın Zayıflaması Bitcoin’i Güçlendirebilir

FXCoin'den üst düzey stratejist Yasuo Matsuda, Çin Yuanı'nın zayıflaması ile Bitcoin'de değer artışlarının yaşanabileceğine işaret etti.

Kripto para birimleri konusunda son dönemde yatırımcılar beklenmedik değer artış beklentisi içerisinde olmasına rağmen bu beklentilerinin pek tutabileceğini doğrulayan kripto para analisti yok. Ancak FXCoin’den üst düzey stratejist Yasuo Matsuda, tarafından yapılan açıklamalara bakılacak olursa kripto para birimlerinin değeri, özellikle de Bitcoin’in değeri zayıflaması beklenen Çin Yuanı karşısında daha fazla artabilir.

Çin Yuanı’nın zayıflaması durumunda milyonlarca Çinlinin kripto para birimi yatırımına yönelebileceğini, daha güvenli ve daha fazla değerini koruyan – özellikle dolar kuru üzerinden değer kazanıyor olmasına bağlı sebeplere bağlı olarak – Bitcoin’e geçebileceklerine değindi.

Kripto para birimlerinin değerinde bu sebeple artış olabileceğine değinen stratejist, Bitcoin’in yükselmesinin önünde engeller olsa bile Çin Yuanı’nın bu konuda son derece önem taşıdığına değindi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı