Kripto HaberleriBitcoinFXCoin Stratejisti: Yuan'ın Zayıflaması Bitcoin'i Güçlendirebilir

FXCoin Stratejisti: Yuan’ın Zayıflaması Bitcoin’i Güçlendirebilir

Takip et

Kripto para birimleri konusunda son dönemde yatırımcılar beklenmedik değer artış beklentisi içerisinde olmasına rağmen bu beklentilerinin pek tutabileceğini doğrulayan kripto para analisti yok. Ancak FXCoin’den üst düzey stratejist Yasuo Matsuda, tarafından yapılan açıklamalara bakılacak olursa kripto para birimlerinin değeri, özellikle de Bitcoin’in değeri zayıflaması beklenen Çin Yuanı karşısında daha fazla artabilir.

Çin Yuanı’nın zayıflaması durumunda milyonlarca Çinlinin kripto para birimi yatırımına yönelebileceğini, daha güvenli ve daha fazla değerini koruyan – özellikle dolar kuru üzerinden değer kazanıyor olmasına bağlı sebeplere bağlı olarak – Bitcoin’e geçebileceklerine değindi.

Kripto para birimlerinin değerinde bu sebeple artış olabileceğine değinen stratejist, Bitcoin’in yükselmesinin önünde engeller olsa bile Çin Yuanı’nın bu konuda son derece önem taşıdığına değindi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları