binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerG20 Kripto Para Gündemi

G20 Kripto Para Gündemi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en önemli organizasyonlarından birisi olan G20 kripto para gündemi ile alakalı olarak birçok detay üzerinde durdu. Arjantin’in Buenos Aires mevkiinde gerçekleştirilmiş organizasyon, çok kısa bir zaman içerisinde birçok gündemi işledi. Kripto para da bu gündemlerden birisi olarak dikkatleri çekti.

Ülke ekonomileri için günümüzde en hareketli seçeneklerden birisi olan coin birimleri ile alakalı olarak çarpıcı kararlar alındığı söyleniyor.

Kripto Paralar Yasaklanamaz

En önemli karar olarak tüm ülkeler kripto paraların yasaklanamayacağını benimsedi. Öyle ki dünya genelinde en ön plandaki birimlerden birisi oldu. Yatırımcı kitlesi de her geçen gün biraz daha büyüdü. Hal böyle olunca seçenekleri değerlendirmek zorunlu hale geldi.

Düzenlemeler Şart

Kripto para sistemlerinde özellikle çok kısa bir süre dilimi içerisinde düzenleme yapılması gerektiği konusunda ortak bir görüş durumu hakim oldu. Dolayısı ile ülkeler, bu kripto para birimlerini kendi içlerinde yetkili mercilere devredecek. Bu merciler, kripto para yatırımlarını tam anlamı ile gözetim altında tutacak.

Temmuz Ayında Düzenleme Görüşmeleri Olacak

Temmuz ayının sonuna doğru G20 ülkelerinin tamamı, kripto para birimleri ile alakalı olarak düzenleme teklifleri sunacak. Bu düzenleme teklifleri çok kısa bir zaman dilimi içerisinde değerlendirilecek ve herkese en ince ayrıntısına kadar sunulacak. En uygun teklifler, G20 üyesi bütün ülkeler tarafından kabul görmesi durumunda uygulanmaya başlayacak. Neler olacağını ise bekleyip hep birlikte göreceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail