Kripto HaberleriHaberlerG20 Yetkilileri Dijital Paraların Kabul Edilmesi Konusunda Çalışacak

G20 Yetkilileri Dijital Paraların Kabul Edilmesi Konusunda Çalışacak

Takip et

Dijital para birimlerinin her geçen gün çok daha fazla ilgi görmesi ve daha fazla sayıda üye devletin merkez bankaları aracılığı ile dijital para birimi geliştirme yönünde eylemlerinin özellikle geleceğe dönük olarak bu konunun yasal bir zemine bağlanması gerektiğini gösteriyor.

Dijital para çalışmaları ile ilgili yeni adımlar atan G20 yetkilileri ise bu durumun yasal bir zemine bağlanması konusunda mutabık kaldılar ve kısa süre içerisinde bunu yasal zemine oturtmaları gerektiği konusunda çalışmalar yapacaklarını duyurdular.

G20 yetkilileri henüz dijital paraların nasıl yasal düzenlemelere tabi olacak olduğunu ve nasıl ve ne gibi düzenlemeler yapılacağını duyurmadı ancak kısa süre içerisinde bununla ilgili yasal taslağın oluşturulması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları