Kripto HaberleriHaberlerG20'de Liderler Kripto Paraları Düzenlemeyi Düşünebilir

G20’de Liderler Kripto Paraları Düzenlemeyi Düşünebilir

Takip et

G20 Japonya’da Bitcoin ve diğerleri için yeni bir dönemin kapısını aralayabilir. Kripto paraların düzenlenmesi konusunda G20’de yeni bir adım atılması mümkün. Başta ABD’nin olmak üzere 20 ülke bir araya liderler ve üst düzey yetkili danışmanlar seviyesinde toplanarak toplantılara katılacak. Tüm liderler yakın temas kurabilecek ve bu konuları ortak bir masa etrafında görüşebilecekler. ABD’nin bu konuda ilk adımı atabilecek devlet olarak kripto paraların düzenlenmesi konusunda İsviçre tarafından sunulması beklenen raporu nasıl yanıtlayacak ve konuşmaların kripto paraları da kapsayıp kapsamayacak olduğu konusu merak ediliyor.

Birçok kripto para birimi sahibi yakın zamanda birçok sorunla yüzleşti ve dolandırıcılık vakaları son dönemde kripto paralar ile beraber büyük oranda arttı.

Liderlerin bu konuyu özel olarak görüşmesi durumunda yine sonuç hemen çıkmayacak olsa da yeni bir adım atılmış olacak. Bu konunun artık gündemde daha fazla yerini koruması gerektiği düşünülürse kripto para yatırımcılarının bu konuşmaları ve G20’de liderler zirvesinde konuşulmasını desteklemesi piyasa açısından gelişmelerin yaşanmasında da etkili olabilir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları