BlockchainHaberler

Galatasaray, Ethereum (ETH) Tabanlı Sorare ile Ortaklık Kurdu! Futbolcu Kartları Satışta!

Futbol klüpleri blockchain teknolojisine hızlı adapte oluyor.

NFT’lere olan ilgi artarak devam ederken Sorare’den Galatasaray hamlesi geldi.

Sorare’nin resmi twitter hesabından yapılan duyuruda; “Başka bir kulüp açılışının zamanı geldi. Türk devlerini ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Galatasaray kartları şu anda açık artırmada.” denildi.

Buna göre yatırımcılar Sorare üzerinden Galatasaraylı futbolcuların NFT haline getirilmiş kartlarını toplayarak takım oluşturup ödüller kazanabilecekler.

Galatasaray da takipçilerine bu işbirliğini duyurdu ve “Küresel fantezi futbol oyunu SorareHQ’da Galatasaray kartlarını toplayın, hayalinizdeki takımı oluşturun ve her hafta ödüller kazanın” dedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Dorukhan Acar, “Sorare ile ortaklık kurduğumuz için çok mutluyuz. Bu bağlamda, taraftarlarımızın en sevdikleri oyuncuların oyuncu kartlarını oynamak için satın alma, satma ve takas etme fırsatı sunmaktan heyecan duyuyoruz. Galatasaray, dijital bir öncü olarak Türkiye’deki ve daha geniş bölgelerimizdeki tüm futbol kulüplerinin önünü açmaya devam ediyor. Sorare ile olan bu ortaklık, dijital dünyadaki varlığımızı sağlamlaştırmaya ve gelecekte bize yeni fırsatlar açmaya devam edecek.” dedi.

Sorare, Ethereum blok zinciri üzerine kurulu resmi ve lisanslı kartlar ile fantezi futbol oynayabileceğiniz NFT’lere dayalı bir platform. Oyun devi Ubisoft tarafından desteklenen Sorare’de resmi olarak 126 kulüp yer alıyor. Galatasaray platforma dahil olan son kulüp oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu