Haberler
Öne Çıkan Haber

Galatasaray Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor!

Galatasaray Spor Kulübü kendi kripto parasını çıkaracağını açıkladı.

Galatasaray’dan yazılı olarak yapılan açıklamada takımın Blockchain şirketi Chiliz ile yeni bir ortaklık kurduğu ve bu ortaklık sonrasında takımın taraftarları için kripto para çıkaracak olduğu açıklandı. Blockchain teknolojisi şirketi ile atılacak olan ortak adımlar kapsamında takım çıkaracak oldukları kripto para ile ne kadar fazla kripto para sahibi olunursa taraftarın o kadar takım üzerinde oylamaya sunulacak bazı kararlarda taraftarın etkisinin yüksek olacağını açıkladı.

Paris Saint-Germain, Juventus, West Ham United, AS Roma ve Atletico Madrid gibi Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin de kullandığı Socios.com taraftarımıza “Taraftar Token’ı” olarak bilinen dijital varlıklara sahip olma tercihini sunacak, kulübümüzle daha yoğun etkileşime girme ve daha yakın olma imkanı Türkiye’de bir ilkin yaşanmasını sağlayacak. Taraftarımız, Socios.com aracılığıyla yapılacak taraftarların katılabileceği oylamalara katılabilecek ve kulübümüzle ilgili kararlarda söz sahibi olma imkanı yakalayacaklar. – Galatarasay

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu