Haberler

Galaxy Digital 32.9 Milyon Dolar Zararda!

Galaxy Digital'den yapılan açıklamada 2019'un 4. son çeyreğinde 32.9 milyon ABD Doları zarar ettikleri açıklandı.

Tüm dünyada etkisini 2019 yılının son ayında göstermeye başlayan corona virüsü hastalığından önce Galaxy Digital büyük bir zarar ettiklerini açıkladı. Kripto para ile kredi vermesi ile ön planda olan Galaxy Digital, 32.9 milyon gibi büyük rakamlı bir zararın neden ve nasıl olduğu hakkında görüş bildirmedi.

Şirketin açıklamasında kripto para birimlerinde yaşanan fiyat değişimleri, müşteri sayısındaki beklenmedik rakamlar ve düşük kalması gibi sebeplerin şirkete zarar ettirdiği açıkça anlaşılıyor.

Kripto para birimi yatırımcıları tarafından çok yakından tanınan Galaxy Digital’in bu kadar büyük ve beklenmedik bir zarar etmesi şirkete olan güveni daha büyük oranda zedeleyecek gibi görünüyor. Bazılarına göre Galaxy Digital’in bir süre sonra iflas açıklaması da mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu