binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinGalaxy Digital Kazanç Raporunu Açıkladı! "Kripto Para Portföyüne Bu Sürpriz Altcoinden Ekledi!"

Galaxy Digital Kazanç Raporunu Açıkladı! “Kripto Para Portföyüne Bu Sürpriz Altcoinden Ekledi!”

Galaxy Digital yayınladığı kazanç raporunda elinde 27 milyon dolar değerinde Celestia (TIA) ve 41 milyon dolarlık kilitli tokeni bulunduğunu belirtti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para sektörünün önemli şirketlerinden biri olan Galaxy Digital bugün 2023 yılına ait mali kazanç sonuçlarını açıkladı.

Buna göre Galaxy Digital 2023 yılının son çeyreğinde 302 milyon dolar net gelir elde ederken, bu rakam 94 milyon dolarlık net zarar bildirdiği üçüncü çeyreğe kıyasla %421’lik bir artışı temsil ediyor.

Firma ayrıca, yönetim altındaki varlıklarının geçen ayın sonunda 10 milyar doları aştığını da ifade etti. Yine kazanç raporuna göre şirket elinde 27 milyon dolar değerinde Celestia (TIA) ve 41 milyon dolarlık kilitli tokeni bulunduğunu belirtti.

Haber sonrasında TIA bir yükseliş yaşasa da sonrasında bu kazanımlarını geri verdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail