Kripto HaberleriHaberlerGalaxy Digital Personelinin Yüzde 15'ini İşten Çıkardı

Galaxy Digital Personelinin Yüzde 15’ini İşten Çıkardı

Takip et

Aktif personel sayısının 100’den daha az olduğu geçmişte birçok kez iddia edilen Galaxy Digital, bugün yeni çıkan haberlere göre küresel personelinin %15’ini ‘daha fazla karlılık ve aktif yeni iş faaliyetleri’ kapsamında işten çıkardı. Coindesk isimli kripto para haberleri internet sitesinde yayınlanan haberde Galaxy Digital’in bu konuda %15’e eşit olan 13 personelini işten çıkardığı, geride kalan personel sayısının ise 80 ile sınırlı olduğu açıklandı.

Galaxy Digital bünyesinden bu saate kadar herhangi bir resmî açıklama yapılmazken, işten çıkarılan kişilerin herhangi bir işe yerleştirilmediği, haklarının ödenip ödenmediği gibi konular ise soru işareti olarak kaldı.

Galaxy Digital’in hisse senedi değeri bu yılın ilk günlerinden bugüne kadar arada geçen süre içerisinde %27 değer kazandı. Bu yılın başında 100.000 dolarlık Galaxy Digital hissesi alan kişi bugün en az 127.000 dolar olarak parasını çekebileceği* anlamına geliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları