Kripto HaberleriHaberlerGalaxy Digital Yeni Yatırım Yaptı

Galaxy Digital Yeni Yatırım Yaptı

Takip et

Adını bir süre önce duyuran ve tüm dünyada artık daha fazla ilgi duyulan şirketler arasında olan Galaxy Digital şirketi yeni bir yatırım yaptı. Yatırım tutarı hakkında henüz herhangi bir bilgi verilmedi ancak kripto para şirketinin aldığı bu yatırım kararının sektörde daha fazla ortak bulma, daha fazla güven kazanma konularında hem şirket açısından, hem şirket ile çalışacaklar açısından son derece önemli olan bir yatırım olduğu ifade edildi. Kripto para kredileri veren bir şirket olarak tanınıyor olsa da sadece bu alanda değil, kripto para alanında hareket eden Galaxy Digital yeni yatırımlarına devam edecek gibi görünüyor.

DrawBridge Lending (DBL) isimli şirkete yapılan yatırımın oranı ve miktarı hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. Şirketten yapılan açıklamada ise DrawBridge Lending (DBL) için yatırım yapıldığı, yatırım sonucunda ikili ilişkilerin geliştirilecek olduğu ve DBL’nin bundan sonraki aktif faaliyetlerinin daha hızlı olabileceğine dikkat çekildi.

Mike Novogratz’nin son dönemde şirkete yeni bir ismi işe aldığı ortaya çıkmış ancak şirketin bu konuda açıklama yapmaması dikkat çekmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları