BitcoinHaberler

Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz’a Göre 2020 Bitcoin Yılı Olacak!

Ünlü CEO'ya göre Bitcoin 2020’de ilgi odağı haline gelecek.

Malum kriz ortamının etkisiyle yüzde 50’lik çöküş yaşamasının ardından adeta sihirli bir değnek etkisiyle fiyatının yüzde 80’ini geri kazanan Bitcoin, geçtiğimiz 2 hafta içerisinde müthiş bir hareketlenme yaşadı. Söz konusu olumlu hava birçoklarını umutlandırırken bazıları için bu yukarı yönlü hareketlenme kalıcı değil. Ancak Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz kötü senaryocularla aynı görüşte değil.

Novogratz’a göre 2020 yılı Bitcoin için son derece olumlu geçecek. Ünlü CEO’ya göre Bitcoin 2020’de ilgi odağı haline gelecek.

Önümüzdeki birkaç ay boyunca Bitcoin’deki fiyat dalgalanmasının süreceğini öngören Novogratz, bu yorumuyla halving etkisinin bir süre daha olası fiyat oynaklıklarına gebe olduğunu teyit ediyor bir bakıma.

Sık sık gündeme gelen “güvenli liman” tartışmalarının da içinde bulunduğumuz ortamda aslında hiçbir mali değer için yüzde yüz işlemesi söz konusu değil. Her durum için en güvenilir değer olarak görülen altın bile 9 Mart’ta yüzde 15 oranında bir düşüş yaşadı. Ayrıca coronavirüs etkisiyle itibari para birimlerinin risk oluşturması sebebiyle kripto paralara yönelineceğini ısrarla savunanlar da mevcut.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu