BlockchainHaberler

Game of Thrones Dizisine Özel Ayakkabı

Game of Thrones Dizisine Özel Ayakkabı üretilecek. The Daily Hodl, HBO’nun çok izlenen dizisi Game of Thrones için, isim yapmış firmalardan ayakkabı tasarlanmasını istediğini duyurdu.

Game of Thrones Dizisine Özel Ayakkabı üretilecek. The Daily Hodl, HBO’nun çok izlenen dizisi Game of Thrones için, isim yapmış firmalardan ayakkabı tasarlanmasını istediğini duyurdu. Habere göre, Sabotage (SBTG), Adidas, VeChain Game of Thrones dizisinin, sekizinci ve aynı zamanda final sezonu kutlamaları için belirli sayıda ayakkabı üretmek için bir araya geldi. Dizi için üretilecek olan ayakkabıların orijinalliğinin kanıtlanması için de çipler yerleştirilecek. Bu şekilde ayakkabıların takibi ve onayı VeChain blockhain üzerinden yapılacak. Üretim sırasında ayakkabılara yerleştirilecek olan çiplerde, NFC teknolojisi kullanılacak. Böylece VeChain blockhaini üzerinden onaylama ve takip işlemi yapılabilecektir. Bununla beraber, çiplere, ayakkabının yapım aşamasında oluşan yaratıcı sürece ilişkin, VeChain mobil uygulaması üzerinden izlenmesi için bazı kamera arkası özel görüntüler de yerleştirilecek. Sınırlı sayıda üretimi yapılacak bu ayakkabılar satışa sunulmadan takipçilere promosyon olarak verilecekler.

Özel Tasarım Ayakkabı

SBTG, Game of Thrones dizisinin hayranları tarafından en sevilen dört ev için özel ayakkabı üretti. Satışı yapılmayacak olan bu ayakkabılar, Singapurlu Spor ayakkabı butiği olan Limited Edt’de bir süre sergilenecekler. Takipçiler daha sonra bu ayakkabıları, 25 Nisan’dan itibaren yapılacak promosyonlarla kazanma fırsatı yakalayabilecekler. Özel tasarım bu ayakkabılar, her ne kadar satışa sunulmasa da takipçiler ve medya tarafından oldukça ses getireceğe benziyor. Bakalım ileride özel tasarım ürünler için, blockhain ile doğrulama yöntemi yaygınlaşacak mı?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu