Kripto HaberleriHaberlerGelecekte Bitcoin Güvenlik Sorunları Yaratma Potansiyeline Sahip

Gelecekte Bitcoin Güvenlik Sorunları Yaratma Potansiyeline Sahip

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’in arka kapısı var mı, yok mu? Bu konu kripto para camiasından milyonlarca insanın asla üzerinde konuşmak istemediği ve herhangi bir kimsenin net olarak var ya da yok diyerek yanıtlamasının mümkün olmadığı bir konu. Yatırımcılar gelecek yıllarda bu sorunun yanıtını belki iyi, belki de iyi olmayacak şekilde alacaklar ancak bugünden bilinen ise arka kapının olması durumunda bu arka kapıdan tüm Bitcoin varlıklarının alınmasının mümkün olabileceği ile ilgili.

Bir cep telefonu şirketi nasıl ki çok kritik bir durumda cep telefonunun işletim sistemine arka kapıdan ulaşabilir ve cep telefonuna ait tüm bilgileri alabilecek ise kripto paralar arasında Bitcoin için de aynı olayların yaşanıp yaşanmayacak olduğu hakkında sorular çok fazla, yanıt ise asla bulunmayan bir durumda.

Bitcoin arka kapısının olması durumunda bu arka kapının yine kripto para biriminin yaratıcısı Satoshi tarafından bilinecek. Eğer Satoshi böyle bir bilgiye sahipse ve bu durum gerçek ise ABD’nin de bundan haberi olabileceği tartışma konusu. Dünyada hiçbir kimsenin gizlenemediği ABD’nin istihbarat kurumlarından Satoshi’nin gizlenebileceğini düşünmek biraz çok ‘anti-gerçek’ düşüncenin ürünü olurdu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları