binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinGeliştiricilerin Yüklü Miktarda Stake'den Çıkarma İşlemi Yaptığı Altcoinin Fiyatı Aniden Yüzde 84...

Geliştiricilerin Yüklü Miktarda Stake’den Çıkarma İşlemi Yaptığı Altcoinin Fiyatı Aniden Yüzde 84 Yükseldi

Merkeziyetsiz borsanın geliştiricileri, yüklü miktarda tokeni platformlarında unstake etti ve fiyatta artışa neden oldu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Cream Finance’in yerel tokeni olan CREAM’in fiyatı, dikkat çekici bir şekilde bugün %82 gibi çarpıcı bir oranda artış gösterdi.

Fiyattaki bu keskin artış, önemli miktarda CREAM tokeninin unstake edilmesiyle aynı zamana denk geldi.

Merkeziyetsiz Finans (DeFi) protokolü Cream Finance, yaklaşık 4.27 milyon dolar değerindeki 241.415,5 CREAM tokenini unstake etti. Unstake gelişmesinin ardından tokenin fiyatı ilginç bir şekiled bir gün içerisinde %84’ten fazla yükseliş gösterdi.

Unstake edilen tokenlerin en büyük alıcısı, iki ayrı adres üzerinden 215.236 CREAM tokeni (yaklaşık 3,8 milyon dolar değerinde) alan ‘machibigbrother’ olarak bilinen bir adresti.

İlgili Haber  Terra Classic Topluluğu, Terra Classic USD (USTC) Basımı İle İlgili Önemli Bir Karar Aldı!

Bu tokenlerin alınmasının ardından, ‘machibigbrother’ tüm tokenları Cream Finance’e geri yatırdı. Şu anda bu adreste Cream Finance üzerinden stake edilmiş toplam 326.072 CREAM token (yaklaşık 7.43 milyon dolar değerinde) bulunuyor.

‘machibigbrother’a ek olarak, diğer 13 adres Binance ve Gate.io dahil olmak üzere çeşitli kripto para borsalarına ve merkeziyetsiz borsalara (DEX’ler) toplam 5.408,65 CREAM token (yaklaşık 99.2 bin dolar değerinde) yatırdı ya da sattı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail