Kripto HaberleriHaberlerGemini, İngiltere'de Hizmet Vermeye Başladı

Gemini, İngiltere’de Hizmet Vermeye Başladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Gemini kripto para borsası genişleme adımları kapsamında bugünden itibaren İngiltere’de de hizmet vermeye başladı. Aktif olarak birçok insan tarafından kullanılan ve güvenilir kripto para birimi borsaları arasında yerini alan Gemini, İngiltere’de sunulacak olan hizmetler sayesinde daha fazla kullanıcı sayısına ulaşması bekleniyor.

Kullanıcıların bundan sonra İngiltere’de banka ve kredi kartları yoluyla para transfer edebilecek olduklarına değinen Gemini, özellikle bu adım sayesinde İngiliz yatırımcıların daha kısa sürede ve kolay şekilde kripto para birimleri satın alabilecek olduklarını açıkladı.

SWIFT dahil birçok farklı ödeme yöntemini destekleyen Gemini, özellikle de PayPal ve benzer destekler ekleyip eklemeyecekleri konusunda ise bir soru işaretinin söz konusu olduğu bildirildi. Gemini sözcüsü PayPal desteği konusunda açıklama yapmayı reddetti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları