Haberler

Gemini Ve Samsung Arasında Ortaklık Kuruldu

Büyük kripto para borsaları arasında yerini alan Gemini'den yapılan açıklamaya göre Samsung Mobile ile ortaklık kurulduğu doğrulandı.

ABD ve Kanada’da mevcut olarak ikamet eden Samsung akıllı cep telefonu sahiplerinin telefonlarında bulunan kripto para birimi cüzdanlarının bundan sonra Gemini borsası ile daha iyi çalışacak olduğu açıklandı. 4 milyondan daha fazla Samsung kripto para cüzdanı destekleyen akıllı cep telefonu sahibinin Gemini borsası ile kripto para ticareti yapabilecek oldukları, buradan aldıkları kripto para birimlerini Samsung akıllı cep telefonlarında mevcut olarak kurulu gelen cüzdana aktarabilecek oldukları açıklandı.

Milyonlarca kullanıcının kaç tanesinin aktif olarak Gemini borsasını kullandığı bilinmezken, bu durumun hem Samsung Mobile, hem de Gemini borsası için önemli bir ortaklık olduğundan söz edildi.

ABD ve Kanada dışında Samsung akıllı cep telefonlarında yer alan kripto para cüzdanlarına Gemini borsasından herhangi bir aktarımın yapılamayacak olduğu ayrıca açıklandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu