Haberler

Gemini’den 200 Milyon Dolarlık Sigorta Fonu

Gemini, yeni bir açıklama yaparak 200 milyon dolarlık sigorta fonu kuracaklarını açıkladı.

ABD merkezli birçok kripto para birimi borsası giderek sigorta fonlarına yatırım yaparken Gemini isimli kripto para birimi borsası ise 200 milyon dolarlık rekor sigorta fonu oluşturmaya karar verdi. Cameron ve Tyler Winklevoss’un ortağı olduğu kripto para borsasının bu son adımı piyasada en büyük sigorta fonu olarak kayda geçecek ve Bitcoin ve altcoin sahibi olan çok fazla sayıda yatırımcının ilk olarak güvendikleri kripto para birimi borsaları arasına girecek.

Kripto para sahibi çok sayıda insanın Binance’ı ve Coinbase gibi kripto para borsalarını tercih etmesinin ardında olan en önemli sebep güvenlik ve sigorta fonu olurken Gemini’de bundan sonra kullanıcıların daha çok ilgisini çekebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu