coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinGenesis Capital CEO’su Michael Moro: Bitcoin 10.000 dolar olacak

Genesis Capital CEO’su Michael Moro: Bitcoin 10.000 dolar olacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Genesis Capital CEO’su Michael Moro, yaptığı açıklamada Bitcoin fiyatlarının bu sene içerisinde ortalama 10.000 dolar olabilecek olduğunu ama bunun olması için ağır bir sürecin devam edecek olduğunu açıkladı. SEC ve ETF konularının ortaya çıktığında Bitcoin fiyatının 5.xxx dolar seviyelerine kadar gerilediğine ama gücünü koruduğuna değinen Moro, şimdi ise kripto para piyasa verilerinin ortalamasının 7.000 dolar ve civarında olduğunu ifade etti.

Ağır ağır ilerleyecek ve yükselişini 10.000 dolara kadar sürdürebilecek olduğunu açıkladığı Bitcoin fiyatı hakkında konuşan Genesis Capital CEO’su Michael Moro, ”Bitcoin için bir süre ağır ağır artışlar görmek mümkün olacak. Bu fiyat artışlarının sonucunda ise 10.000 dolar ve civarında bir fiyat görmek mümkün olacak.” ifadelerini kullandı.

Bitcoin sahipleri umutlu

Bitcoin sahiplerinin son derece umutlu ve beklentili olduğu bu dönemde bu tür yavaş artışların yatırımcılar yönünden olumsuz karşılanacak olduğu biliniyor. Yatırımcılar büyük kazanç sahibi olmak için kripto paraları tercih ettiklerini ve bu konuda adım adım artışlar yerine büyük artışların olmasından yana tercih takınıyorlar.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail