Haberler

Genesis Global Capital’in Kredi Stokları 2 Milyar Dolar

Genesis Global Capital'in kredi kullandırım oranları her geçen saat artıyor.

Kripto para camiasında en büyük kredi kuruluşları arasında ilk 3 arasında yer alan ve diğer rakiplerine oranla zaman zaman daha iyi adımlar atması ile bilinen Genesis Global Capital, bugünlerde 2 milyar dolarlık kredi kullandığı haberleri ile gündeme gelmiş durumda.

Kripto para birimleri konusunda son dönemde ciddi bir takım engeller olsa da, özellikle 1. çeyrekte 2 milyar dolarlık kredi stoğu olması Genesis Global Capital’in bir adım öne geçmesini sağlamakta. Aynı zamanda şirket kredi ve kripto para camiası içerisinde büyüme gücünü her geçen çeyrekte artırma isteğinde iken, zaman zaman zarar haberleri ile de gündeme gelebiliyor.

2 milyar dolarlık kredi stoğunun özellikle ne şekilde yönetildiği tam olarak bilinmezken, Bitcoin fiyatının son birkaç gün içerisinde ciddi şekilde yükseliş yaşaması kripto para ile kredi alım talebini de yükseltmişe benziyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu