Kripto Para

Geride Bıraktığımız Yılın Son Günü Talepler Düştü!

2018'i bitirirken eğlenceler, kutlamalar ve etkinlikler dolayısı ile kripto paralara olan ilgi azaldı.

Kripto para borsaları dün akşam saatlerinde olağanüstü az ilgi ve yatırımcı girişi ile karşı karşıya kaldı. Bitcoin fiyatının bugün düşmeye devam ediyor olması ve 31 Aralık’ta kripto para fiyatlarının bir sürpriz yapacak olduğu beklentisinde olanların sayısının oldukça fazla olduğu kripto para sektörü Yılbaşı kutlamaları dolayısı ile milyonlarca yatırımcının ”boşver Bitcoin’i, şimdi eğlenme zamanı” demesi sonrasında piyasada büyük bir boşluk yarattı.

Kripto para borsalarında saniyelik aralıklarla yapılan işlemlerde düşüş görülürken, yatırımcıların büyük kısmı da dün sosyal medyada Bitcoin, cryptocurrency, kripto para, BTC etiketlerine normal günlere oranla daha az ilgi gösterdiler.

31 Aralık’ta herkes eğlendi, Bitcoin bekledi

7 gün 24 saat işlemlere açık olan Bitcoin, alım ve satım taleplerinin resmi tatillerde bile yapılabildiği tek yatırım aracı. Bu yönü ile yatırımcılarının ilgisini kazanan kripto para tek başına bu özelliği paylaşmazken, kendisi gibi 2.000’den daha fazla altkoin 7 gün 24 saat kullanılabiliyor ve dur durak demeden her zaman işlemlere açık olarak kullanılabiliyor. Dün olduğu gibi bugünde Bitcoin yatırımcılarının yapacak oldukları işlemleri hazırda bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu