Kripto HaberleriEthereumGlassnode: Madenciler 1 Saatte 938.000 Dolar Kazandı!

Glassnode: Madenciler 1 Saatte 938.000 Dolar Kazandı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Glassnode’den yapılan açıklamada Ethereum madencilerinin 1 saat içerisinde neredeyse 1 milyon dolara yakın bir kazanç elde ettikleri açıklandı. 938.000 dolar kazanç elde eden ve bunu 1 saat içerisinde gerçekleştiren Ethereum madencilerinin büyük bir başarı elde ettikleri belirtildi.

Son dönemde Ethereum madencilik gelirleri fiyatın artması ve işlem oranlarında yaşanan artışlar gibi sebeplere bağlı olarak zaten artıştaydı. Ancak 1 saat içerisinde böylesi yüksek bir kazanç elde edilmesi daha fazla dikkat çekti ve çok sayıda madencinin bile şaşırmasına yol açtı.

Madencilerin böylesi yüksek kazanç elde etmesi olumlu haberler olarak görülüyor.

Bu haberin yayınlanmasından hemen önce %4,70 oranında değer kazanarak 382 dolar seviyesine yükselen Ethereum aynı zamanda yeniden 400 dolar sınırına doğru ilerliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları