Kripto HaberleriHaberlerGlobalWebIndex: 5 Kripto Para Yatırımcısı Arasında 1'i Kadın!

GlobalWebIndex: 5 Kripto Para Yatırımcısı Arasında 1’i Kadın!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

GlobalWebIndex ve Bitpanda arasında imzalanan ortaklık anlaşması sonucunda yeni bir araştırmaya imza atıldı. GlobalWebIndex tarafından yapılan açıklamada kripto para birimi sahibi olan kadın yatırımcıların sayısının 5/1 oranında olduğu ve her 5 kripto para yatırımcısının 1 tanesinin kadın, diğer 4 tanesinin ise erkek olduğu açıklandı. Yapılan açıklamada kripto para piyasasında kadın varlığının giderek daha fazla artmaya başladığı belirtilirken, yatırımcıların erkek egemen olduğu vurgulandı.

Erkek egemen dünyada kripto para yatırımcılarının erkek egemen olmasından doğal bir şey beklenemez. Ancak giderek daha fazla sayıda kadın kripto para yatırımı yapmaya başlayarak erkek egemen bir piyasanın kadın ve erkek eşitliğini sağlayabilecek düzeye gelebilir.

Kripto para yatırımı yapan kadınların büyük kısmını hemcinslerine oranla 3.3 kat daha fazla para kazandıkları belirtilirken, kadınların giderek daha fazla kripto para yatırımı yaptıkları belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları