Kripto HaberleriHaberlerGoldman Sachs: Bitcoin'i Biz Kullanmaya Başlayabiliriz

Goldman Sachs: Bitcoin’i Biz Kullanmaya Başlayabiliriz

Takip et

Dünyanın en büyük yatırım şirketlerinden birisi konumunda olan ve dünyanın en zengin şirketlerinden birisi olarak tanınan Goldman Sachs yetkilileri tarafından yapılan açıklamada kripto paraların bir sahtekarlık olmadığı bilgisi paylaşıldı. Yapılan açıklamada kripto paraların herhangi bir şekilde dolandırıcılık veya sahtekarlık olmadığının belirtildiği sözlerde, güvenli sistemler ve alınacak olan bazı önlemler sonucunda Goldman Sachs’ın dahi Bitcoin kullanmaya başlayabilecek olduğu açıklandı.

Goldman Sachs yöneticisi, ”birisi bize geldiği ve Bitcoin ile yatırım yapmak istediğini belirttiği zaman gözlerimiz kızarıyor, kulaklarımız çınlıyor. Müşterilerin istediği şekilde hizmetler sunmalıyız. Belki biz bile Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini kullanabiliriz” dedi.

Kripto Paraları Kullanmaya Başlayabilirler

Goldman Sachs tarafından yapılan bu açıklamalar ise gelecekte bazı ödemelerin dahi kripto para birimleri ile yapılabilecek olduğunu sergiliyor. Zira Bitcoin dünyada her geçen gün daha fazla popüler hale geliyor ve daha fazla kullanılıyor.

Türkiye’de ise pek fazla şirketlerin Bitcoin’e yakın olmadıkları ve bu aşamada Bitcoin’e pek fazla ilgi duymadıkları bilinmekte. Bankaların ise Bitcoin’i istemediği çok açık bir şekilde biliniyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları