Haberler

Goldman Sachs Eski Yetkilisi: Bitcoin 2.000 Dolara Düşebilir, Hızla Yükselebilir

Goldman Sachs eski yetkililerinden olan Michael Bucella'ya göre hızlı yüksek yakın.

Goldman Sachs eski yetkililerinden olan Michael Bucella, kripto para birimlerinin çok kısa zaman dilimi içerisinde değişebilecek olduğunu ve kripto para piyasasında farklı adımların ve olayların görülmesinin yakın zamanda gerçek olabilecek olduğunu açıkladı. Bitcoin hakkında yaptığı yeni açıklamasında ”Bitcoin 2.000 dolara kadar dip fiyat düşüşü yaşayabilir, sonrasında ise kripto para birimlerinin tekrar yükselmesi ile süreç çok daha hızlı olarak Bitcoin fiyatının aniden yükselmesi ile hızlı bir yükseliş sürecine girebilir.” ifadesini kullandı.

Goldman Sachs eski yetkililerinden olan Michael Bucella, kripto para birimlerinin gelecek aylarda daha fazla değer kazanabilecek olduğunu ve kazanacak olduğu değerin hızlı olarak artabilecek olduğu açıklamasında bulundu.

Yükselecek olduğunu açıkladı

Goldman Sachs eski yetkililerinden olan Michael Bucella, kripto para birimi Bitcoin fiyatının yükselecek olduğunu ve 2.000 dolar seviyesine düşse bile yükselmesinin mümkün olduğu açıklamasında bulundu. Bitcoin fiyatı konusunda yaptığı açıklamada ”gelecek beklentisi” olduğuna değinen Bucella, fiyatın hızlı yükselmesinin çok olumlu piyasa talebi yaratabilecek olduğunu ve yatırımcı sayısının artması ile yatırım oranlarının artacak olduğu açıklamasında bulundu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu