Kripto Para

Goldman Sachs Kripto Para Üretecek Mi?

Libra sonrasında ilgi artacak.

Goldman Sachs CEO’su tarafından yapılan açıklamada son dönemde kripto para birimleri ile ilgili gelişmelerin farkında olduklarını ve bu konuda yatırım bankasının kendi kripto parasını üretme düşüncesinin belki gelecekte olabileceğini ima eden açıklamaları gündeme oturdu. Bitcoin sonrasında yeni üretilen Libra ve JPM Coin gibi son dönemin en iddialı kripto paraları dünyada birçok dev bankayı korkuturken, bazı bankalar ise kendi kendilerine kripto para üretimi konusunda adımlar atmaya başladı. Goldman Sachs yönetimi, bu konuda kripto para birimlerini izlemeye devam edecek ve bunun sonucunda belki kendileri için bile kripto para üretebilecek olduklarını açıkladı.

Milyarlarca dolar değerindeki kripto para piyasası giderek güçlenirken, bu tür haberler piyasada daha fazla kripto para biriminin gelecekte olabileceğine olan desteği artırıyor. Libra’nın satışa sunulacağı 2020 yılında milyarlarca dolarlık Libra alınması beklenirken, bunun diğer şirketleri de harekete geçirmesi mümkün.

Libra ile birlikte kripto para üretimi yapacak şirketlerin sayısında büyük oranda bir artış olması da muhtemel bir beklenti. Zira birçok şirket Libra’yı ödeme yöntemi olarak da sistemlerine ekleyebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu