binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinGoogle Cloud, Bu Altcoin Ağında Doğrulayıcı Olarak Görev Almaya Başladı

Google Cloud, Bu Altcoin Ağında Doğrulayıcı Olarak Görev Almaya Başladı

Resmi açıklamaya göre Google Cloud, bu altcoinin proof of stake ağında bir doğrulayıcı olarak görev almaya başladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kayda değer bir gelişme olarak Google Cloud, Polygon Proof of Stake ağı için merkeziyetsiz bir doğrulayıcı olarak Polygon ağına katıldı.

YouTube ve Gmail gibi popüler platformlara güç vermesiyle tanınan Google Cloud, şimdi hızlı, düşük maliyetli, herkes için Ethereum temalı Polygon protokolünü desteklemek üzere kendi sağlam altyapısıyla katkıda bulunuyor.

Polygon, Haziran ayında yayınladığı bir blogda zincir dışı depolama ihtiyacının bir merkeziyetsizlik ödülü olduğunu kabul etmişti.

Resmi Google Cloud hesabından da konuyla ilgili bir açıklama yapıldı. Google Cloud, işbirliğini doğruladı ve Polygon ağıyla yaptıkları işbirliğinin detayları hakkında bir video yayınladı.

İlgili Haber  Analiz Şirketi Matrixport: "2024 Yılında Asıl Boğa, Bitcoin'in Bu Alanında Yaşanacak"

Kripto para kışının devam etmekte olan soğukluğuna ve ABD hükümetinin düzenleyici baskısına rağmen, Google Cloud’un Polygon Labs ile olan ilişkisi, cloud computing devinin 2022’nin sonlarından 2023’e kadar Web3’e olan ilgisinin hızlandığının bir başka kanıtı.

Geçtiğimiz Nisan ayında da iki şirket bir işbirliği anlaşması imzalamış ve çok yıllı bir partnerliği başlatmışlardı. Polygon proof-of-stake node’ları Google Cloud marketplace üzerinden halihazırda kullanılabiliyor ve aslına bakılırsa Polygon 2021’den beri Google Cloud veri setlerine dahil durumda.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail