Haberler

Google’da Kripto Para Ve Bitcoin Aramaları Neden Düşüyor?

Google'da kripto para aramalarının düşmesinin sebebi ne?

Google’da kripto para birimi ile ilgili anahtar kelime ile yapılan aramalar giderek düşüyor. Kripto para birimi yatırımcıları beklediklerini bulamadıkça kripto para birimlerini aramaya daha az ilgi gösteriyor ve bunun sonucunda ise kripto para ve Bitcoin araması Google’da giderek daha fazla azalıyor. Google’da kripto para birimleri ile ilgili olarak aramaların azalmasının arkasında sadece bu neden yok, beraberinde yatırımcılar artık kripto para birimi fiyatlarını sabit olarak belirli siteler üzerinden takip ediyorlar ve yeni yatırımcıların sayısında azalma olmasına bağlı sebeplerden dolayı bu aramaların oranı düşük görünüyor.

Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu konusu hakkında yatırımcılar merakla fiyatın ne zaman düzelecek olduğunu merak ediyor olsa da kesin olarak belirli bir tarih veya zaman verilemiyor. Bitcoin’in 10.000 dolar olmadan fiyatında 13.000 dolar ve 20.000 dolar seviyeleri görülemeyeceği için yatırımcılar bir süre daha beklemek zorundalar. Görünüşe bakılırsa kripto para sahibi olanların sayısının azalması Google.com alan adı yani dünyanın en büyük arama motorunda Bitcoin aramalarının sayısını düşürüyor. Yatırımcılar daha çok rekor kırdığında kripto paraları arıyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu