HaberlerKripto Para

Grayscale: 10.4 Milyar Dolar Tutuyoruz!

Yatırım fonu şirketinden yeni açıklama.

Grayscale adlı büyük kripto para yatırım fonu şirketinden yapılan açıklamada müşterilere ait 10.4 milyar dolar değerinde kripto para biriminin şirketin cüzdanlarında tutulduğu açıklandı. Kripto para yatırımcılarının güvenerek fon satın aldığı şirket 2013 yılında kuruldu ve kısa süre içerisinde piyasada güven kazandı. Bu güvenin temelinde atılan adımlar, bilgilendirmeler ve diğer çabalar büyük rol oynadı.

En Fazla Bitcoin Var

Cüzdanlarda 8 milyar doların üzerinde Bitcoin tutulduğunu açıklayan Grayscale, bunun dışında altcoin kripto varlıkların da cüzdanlarda tutulduğunu açıkladı.

Grayscale bugün itibariyle 1,2 milyar dolarlık Ethereum, 69 milyon dolarlık Ethereum Classic (ETC), 58 milyon dolarlık Litecoin (LTC), 46 milyon dolarlık Bitcoin Cash (BTC) ve 9,8 milyon dolarlık (XRP) tuttuğunu sosyal medya hesabından açıkladı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu