AltcoinHaberler

Grayscale 7 Altcoinden Yüklü Miktarda Alım Yaptı! XLM, LINK ve Dahası

Grayscale altcoin portföyünü genişletti.

İlkbaharın gelişi altcoinlere yaradı. Nisan ayına iyi bir başlangıç yapan altcoin yatırımcıları durumdan memnunken kurumsal yatırımcılar da altcoinlere yönelmeye başladı.

En büyük altcoin olan Ethereum’un yeni ATH seviyelerine ulaşması marketteki açgözlülük seviyesini yükseltti.

Kurumsal yatırımcılara kripto patra yatırımları için, güvenli ve regüle bir alan oluşturan Grayscale bu hafta altcoin portföyünü genişletti.

Bybt verilerine göre son 7 gün içinde Grayscale portföyüne 5.6 milyon XLM, 7.3 milyon MANA, 260 bin LPT, 30 bin FIL, 1.4 milyon BAT, 23 bin ZEC ve 65 bin LINK eklendi.

Kaynak: Bybt

Gün içerisinde aktardığımız Glassnode verilerine göre Bitcoin’deki satış baskısının azaldığını belirtmiştik. Bitcoin hakimiyetinin düşmesine rağmen Bitcoin fiyatının yatay bir seyir izlemesi paranın altcoinlere akmasını kolaylaştırdı.

İlgili Haber  Bitcoin'de (BTC) Satış Baskısı Azaldı! Glassnode: "Madenciler ve Balinalar BTC Biriktiriyor!"

Bitcoin’in ve kripto para piyasasının nisan ayını sevdiğini belirtmiştik. İkinci bir alt sezonun geldiğine ilişkin marketteki pozitif hava yatırımcıları yanıltmamalı ve risk yönetiminden uzaklaştırmamalı.

Her ne kadar orta ve uzun vadeli beklentiler yükseliş trendinin devam edeceği yönünde olsa da, analistler yatırımcıların kısa vadeli dalgalanmalardan zarar görmemesi için vadeli işlemlerde yüksek kaldıraç kullanımından uzak durulmasını ve bakiyenin tümü ile yatırım yapılmamasını tavsiye ediyor.

Unutmamalı ki gün sonunda daha çok kazanmak için açgözlülük yapanlar değil risk yönetimini doğru yapanlar kazananlar olacaktır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu