AltcoinHaberler

Grayscale Açıkladı! “Bu 25 Altcoini Yakından Takip Etmeye Başladık”

Dünyanın en büyük varlık yöneticilerinden biri olan Grayscale, bu yeni 25 altcoini incelemeye aldığını açıkladı.

Dijital varlık yöneticisi Grayscale Investments, yaptığı duyurusunda aralarında yüksek profilli katman-1 ve Metaverse altcoinlerinin de bulunduğu 25 yeni altcoini kendi yatırım havuzuna eklemeyi düşündüğünü açıkladı.

Grayscale, 25 Yeni Altcoini İncelemeye Aldığını Duyurdu

Eğer altcoinler, inceleme sonucunda yatırıma değer bulunursa Grayscale Bitcoin Trust ya da Grayscale Chainlink Trust’a benzer şekilde kendilerine özel birer Grayscale ürününe kavuşabilirler. Dev şirketin incelemeye aldığı altcoinler arasında Algorand (ALGO), Cosmos (ATOM), Axie Infinity (AXS), Decred (DCR), Elrond (EGLD), Enjin (ENJ), Fantom (FTM), Gala (GALA), Secret Network (SCRT), Sandbox (SAND), Stacks (STX), VeChain (VET) ve Yield Guild (YGG) bulunuyor.

Bununla birlikte Grayscale, incelemeye aldıkları her kripto paranın kendisine ait bir yatırım ürününe sahip olacağının garantisinin bulunmadığının da altını çizdi. Şirket ayrıca yaptığı açıklamasında incelemeye alınan kripto paraların sayısının artabileceğini söyledi.

Şirket, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında şunları ifade etti: “Bir yatırım ürününün oluşturulması gerçekten de karmaşık ve çok yönlü bir işlemdir. Son derece dikkatli bir şekilde inceleme ve düşünme süreci gerektirir ki bunların arasında iç kontroller, gözetim düzenlemeleri ve denetimsel hususların gerçekleştirilmesi bulunur.”

Her ne kadar Grayscale söz konusu altcoinler için herhangi bir garanti vermese de, listede yer alan kripto paraların bazıları bu habere olumlu tepki verdi ve çift haneli oranlarda yükseliş gösterdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu