Kripto HaberleriAltcoinGrayscale Beklenen Ralli Öncesi Bu Üç Altcoin'den Aldı!

Grayscale Beklenen Ralli Öncesi Bu Üç Altcoin’den Aldı!

Takip et

Milyarder Barry Silbert’in kurucusu olduğu dünyanın en büyük kripto para varlık yöneticisi olan Grayscale Investments, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda 55.1 milyar dolarlık Bitcoin ve altcoin’e sahip olduğunu açıkladı.

Şimdiye kadar ki en büyük kripto varlığına sahip olan Digital Currency Group’a bağlı Garyscale, Bitcoin, Ethereum, ve genişleyen altcoin portföyüne son olarak Chainlink (LINK), Basic Attention Token (BAT) ve Filecoin (FIL) ekledi.

Bybt tarafından alınan verilere göre, son bir ay içersinde 8,823 LINK alan Grayscale geçen hafta 1,141 LINK alımı yaptı. Ayrıca portföyüne son yedi gün içinde 188.991 BAT ve geçen ay 179.641 BAT ekledi.

FIL yatırımına gelince şirket geçtiğimiz hafta 2.416 FIL ve son 30 günde 5.121 FIL alımı gerçekleştirdi.

Grayscale, son yaptığı altcoin alımlarını Digital Currency Group’un (DCG) Google, Softbank ve diğer büyük fonlardan topladığı 700 milyon dolar ile gerçekleştirdi.

Şirketin CEO’su Barry Silbert, yaptığı açıklamada 700 milyon dolarlık fonun bir kısmının şirketi genişletmek ve aynı zamanda ilk hissedarların bir miktar kar elde etmesine izin vermek için kullanılacağını belirtmişti.

DCG’nin şuanda nakit akışıyla ilgili bir problemi olmadığını söyleyen Silbert, DCG’nin kurulduğu günden beri karlı olduğunu da sözlerine ekledi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları