BitcoinHaberlerXRP

Grayscale Kapılarını Yatırımcılara Yeniden Açıyor

Grayscale, yeni yatırımcı alımına açılıyor. Ancak XRP ve ETH fonları yatırıma kapalı...

Yılbaşından önce yeni yatırımcılara kapılarını kapatan dijital varlık yönetimi şirketi Grayscale, yeni yatırımcılar için yeşil ışık yaktı. Fonlarına yeni yatırımcı girişlerini periyodik olarak durduran şirket, bir aylık bir süre sonrasında tekrar açıyor.

Kapalılık süresi boyunca halihazırda bulunan yatırımcılar işlemlerine devam edebiliyor. Ancak yeni satın alımlarda altı aylık kilitlenme süresi gerekiyor. Yani bu durum yeni yatırım yapanların bu altı aylık süre boyunca kripto paralarını satamaması anlamına geliyor.

Başta Bitcoin (BTC) olmak üzere 10 farklı kripto varlığı bünyesinde bulunduran Grayscale, bugünkü raporuna göre 24.5 milyar dolarlık varlığı yönetiyor. Bu değerin önümüzdeki günlerde yeni gelecek olan yatırımcılarla yükselişe geçmesi bekleniyor. ABD’deki kurumsal yatırımcıların kripto para yatırımı yapabilecekleri birkaç yerden biri olan Grayscale, yeni bir yükselişin gelmesini sağlayabilecek düzeyde bulunuyor.

Ripple (XRP) Yeni Yatırımlara Kapalı!

Yeni yatırımcılar için açılan yatırım formunda Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP)’nin yatırımlara kapalı olduğu görülüyor. Beklentiler ETH’nin en yakın zamanda açılacağı yönünde. Ancak Ripple’ın SEC ile yaşadığı sorunlardan dolayı Grayscale’in XRP yatırım fonlarını açmayacağı düşünülüyor.

Grayscale Yatırım Fonları – Kaynak: Grayscale
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu