AltcoinHaberler

Grayscale, OTC Markets Serisine 5 Altcoini Daha Eklediğini Açıkladı

Bugün erken saatlerde Avrupa’daki ilk ETF’ini piyasaya süreceğini açıklayan Grayscale Investments, söz konusu açıklamadan sonra OTC Markets serisine 5 kripto para birimini daha eklediği haberiyle gündeme geldi.

Grayscale Basic Attention Token Trust (GBAT), Grayscale Chainlink Trust (GLNK), Grayscale Decentraland Trust (MANA), Grayscale Filecoin Trust (FILG) ve Grayscale Livepeer Trust’ın (GLIV) OTC Markets’te işlem görmeye başladığını duyuran Grayscale, haberi resmi Twitter hesabından yayınladı:

İlgili coinlerin normal isimleri; Decentraland (MANA), Livepeer (LPT), Filecoin (FIL), Chainlink (LINK),  Basic Attention Token (BAT) 

Firmanın yaptığı açıklamaya göre yatırımcılar yatırım hesapları aracılığıyla serbestçe işlem gören GBAT, GLNK, MANA, FILG ve GLIV hisselerini diğer kayıt dışı menkul kıymetlerle aynı şekilde alıp satabilecekler.

Grayscale’in baş hukuk sorumlusu Craig Salm, firmanın dijital varlıklara erişmek ancak tanıdık ve şeffaf bir şekilde düzenlenmiş bir yatırım aracında kazanmak isteyen müşterileri hedeflediğini belirtti.

Bu 5 yeni ürünün eklenmesiyle şirket, popüler Grayscale Bitcoin Trust (OTCQX: GBTC) da dahil olmak üzere OTC piyasalarında işlem gören 14 kripto para birimini müşterilerine sunmuş olacak.

Salm sözlerine şöyle devam etti:

Grayscale’de tasarladığımız şey, her aşamanın ve ürünün daha fazla yatırımcı türü için daha erişilebilir hale gelmesiyle sonuçlandığı, dördüncü ve son aşamanın ise bir ETF’ye dönüştürülmesiyle nihayete erdiği dört aşamalı ürün yaşam döngüsüdür.

dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu