AltcoinHaberler

Grayscale Portföyüne 5 Altcoin Ekledi! Bu Altcoinler Uçtu!

Grayscale portföyünü genişletmeye devam ediyor.

Kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e ve altcoinlere yatırım yapmalarını kolaylaştıran ve güvenli bir yatırım imkanı sunan Grayscale 5 yeni ürünü portföyüne ekleyeceğini duyurdu.

Grayscale’in portföyüne eklediği ve kurumsal yatırımcılara satın alma imkanı sunacağı altcoinler şu şekilde; Basic Attention Token (BAT), Chainlink (LINK), Decentraland (MANA), Filecoin (FIL) ve Livepeer (LPT).

Şirket CEO’su Micheal Sonnenshein tarafından twiterdan yapılan duyuru sonrası bu 5 altcoinde %100’lere varan yükselişler görüldü.

Sonnenshein kripto paralarda bir dönüm noktasına ulaşıldığını ve yeni yatırımcı talebinin hiç bu kadar yüksek olmadığını ifade etti.

2013 yılından itibaren faaliyet gösteren Grayscale kurumsal yatırımcılar ile kripto paralar arasında köprü görevi görüyor. Bitcoin’de 2020 yılında başlayan rallide önemli bir rol üstlenen Grayscale yatırımcıları için yaptığı alımlarla Bitcoin’i zirveden zirveye taşımada etkili oldu.

Son dönemde bir çok altcoin ile ilgili hazırlık yapan Grayscale’in yukarıdaki 5 coini portföyüne eklemesiyle toplam Trust sayısı 14’e yükseldi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu