blank
DogecoinHaberler

Grayscale’in Kurucusu Dogecoin’i Katletti! “Kriptoya Hoş Geldiniz”

Dogecoin'de volatilite baş döndürüyor.

Yatırımcıların uzun süredir beklediği 8 Mayıs günü geldi çattı. Elon Musk’ın son paylaşımları ile yatırımcıları iyice FOMO’ya sürükledi. Dogecoin macerasında SNL’nin başlamasına saatler kaldı. Heyecanlı bekleyiş sürerken Dogecoin’deki volatilite beklenildiği gibi yükseldi.

Gün içerisinde 0.74$ seviyesine ulaşarak yeni bir zirve yapan Doge akşam saatlerinde gelen sert satış dalgaları ile 0.60$’a kadar geriledi. 0.60$ ile 0.74$ arasında %25’lik bir marjda aşağı yukarı hareket eden Doge baş döndürüyor.

Daha önce uyardığımız gibi 8 Mayıs’a kadar beklentiyi satın alan yatırımcıların risklerini azalttıkları görülüyor.

Programın Türkiye saati ile sabaha karşı 06.30’da başlaması bekleniyor. Elon Musk’ın program sırasında Dogecoin’i pumplatacak bir ifade kullanıp kullanmayacağı ise belirsizliğini koruyor.

İlgili Haber  Saturday Night Live Saat Kaçta Hangi Kanalda Başlıyor? Dogecoin Yatırımcılarını Ne Bekliyor?

En büyük Bitcoin fonlarından birisi olan Dijital Curreny Group’un (Grayscale vb.) kurucusu Barry Silbert’tan gelen Doge paylaşımı, Dogecoin taraftarlarını adeta çıldırttı.

Yatırımcılara Dogecoin macerası bitti “kriptoya hoş geldiniz” diyen Silbert, BTC’ye dönmeleri konusunda çağrıda bulundu. Silbert, Dogecoin’i shortladıklarını söylemekten de çekinmedi.

Silbert’ın Dogecoin’in paylaşımını manipülatif bulan yatırımcılar isyan ederken bazı analistler bunun ters tepebileceğini ifade etti.

Silbert paylaşımlarına devam ederek “bundan kazandığımız parayı finansal eğitime ve Bitcoin ile ilgili çalışmalara bağışlayacağız” dedi.

Silbert’ın ilk paylaşımı Doge 0.66$ seviyelerindeyken geldi. Doge bu paylaşımın ardından %10 daha geriledi.

*Haber verme hakkı kapsamında paylaşılmıştır. Herhangi bir şekilde yatırım, al-sat-tut tavsiyesi içermez.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu